Акција добровољног давања крви 25. и 26.10.2017.

Према плану прикупљања крви за Републику Србију Црвени крст Пожаревац организује акцију добровољног давања крви за ученике завршних разреда средњих школа и то:

У среду, 25. октобра 2017. године у времену од 9.00 до 14.00 сати крв ће давати ученици завршних разреда гимназије и економске школе. Акција добровољног давања крви ће се одржати у просторијама Пожаревачке гимназије.

У четвртак, 26. октобра 2017. године у времену од 9.00 до 14.00 сати крв ће давати ученици завршног разреда медицинске, пољопривредне и политехничке школе. Акција добровољног давања крви ће се одржати у просторијама Политехничке школе.

Организатори акције су: Институт за трансфузију крви Србије, Средње школе и Црвени крст Пожаревац.