ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНИХ ИСПИТА

Драги родитељи, законски заступници ученика осмог разреда који желе да упишу неко од одељења ученика са посебним способностима,

Обавештавамо вас да пријаву ученика за полагање пријемног испита можете извршити од данас, 18.04.2023. до 24.04.2023. године, до 16:00 часова. Пријављивање се врши на јавном порталу МСШ (Моја средња школа). Пријаве могу поднети како ауторизовани, тако и неауторизовани корисници портала. Упутство за подношење пријаве за пријемни испит налази се на јавном порталу МСШ. Овај начин пријављивања приоритетан.

Уколико нисте у прилици да извршите пријаву за полагање преко портала МСШ, то можете учинити у нашој школи код секретара школе у канцеларији број 20, у петак, 21.04.2023. и у понедељак, 24.04.2023. године, од 9:00 до 16:00 часова. Образац пријаве биће доступан у школи.

Данијела Жуковски
директор Пожаревачке гимназије